Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Sztehlo Gábor Evangélikus...

A Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnáziumban mit kérdeznek a szóbelin az egyházi kötődéssel kapcsolatban? (2020)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem 4 szakra a Szethlo Gábor Evangélikus Gimzáziumba, hogy biztosan felvegyenek. Utána néztem, hogy kb. milyen kérdések lesznek az egyházi kötődéssel kapcsolatban. Az lenne a kérdésem, hogy akik voltak még tavaly vagy előtte ott szóbelizni, milyen kérdéseket kaptak?

2020. febr. 9. 12:24
 1/2 anonim válasza:

A nagyobb ünnepekrol kérdeznek pl: pünkösd, húsvét, karácsony. Kihez hogyan kötődik?

- Karácsony Jézus születése, pünkösd Szentlélek eljövetele -

Ennél részletesebben nem kell tudni (de kiegeszitheted ha akarod).


És amikor én voltam szóbelin akkor még kérdezték(mivel ezt húztam) hogy szerintem mi az év filmje ruhája, milyen nagy dolog történt az évben vagy az előzőben. Képet is kellett húzni és arról beszélni pár mondatban. Vagyis nézték, hogy mennyire vagyok tájékozott és kreatív.


Szóval összességében nem nagyon tudsz készülni erre de nem is nagyon kell, az egyházzal kapcsolatos kérdéseket leszámítva.

2020. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2020. febr. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!