Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire elentkeznék...

Érettségire elentkeznék (emelt), viszont nincs tanulói jogviszonyom, tudnátok segíteni a folyamat menetével? Igen elolvastam az oktatási hivatal oldalát?

Figyelt kérdés

Szóval, szeretnék szintemelő érettségit tenni töriből és angolból, valamint szeretnék egy közép matek ajvítót.


Ilyenkor ügye csak a megyei okmányirodában lehet elentkezni, szóval árási hivatalok kizártak.


Nincs az a lehetőség hogy bemegyek egy gimibe, és ők intézik a papírmunkát?


Valamint a elentkezési papírt mindenkép kikell töltenem és nyomtatnom előre? Nem telesen tiszta 1-2 mező az lapon :\ Szóval örülnék, ha a hivatalban segítene valaki a kitöltéssel.



#érettségi #jelentkezés #okmnyiroda #kormnyhivatal
2020. febr. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Okmányirodában biztosan nem, kormányhivatalban igen.

Olvasd el még egyszer, fogod látni, hogy lehet jelentkezni gimiben is, de ők nem kötelesek elfogadni a jelentkezésedet.

A papírmunkát helyetted elvégezni senki nem fogja, de segíteni fognak. Akár gimibe, akár kormányhivatalba be lehet menni személyesen.

2020. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy kitöltsék helyettem:)

De amit én olvastam és értelmeztem:az az, hogy kitöltöm interneten a elentkezési lapot, kinyomtatom és beviszem a kormnyhivatalba. De örülnék ha ott helyben tölthetném ki, mer 1-2 mező nem tiszta szmomra sanos :\

2020. febr. 10. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizetni is kell érte. És azt előre kell!
2020. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd üresen azt az 1-2 mezőt, és fognak segíteni.
2020. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy fizetni kell érte...


szeretném kihagyni azt a részt, de az urlapot csak kitoltese utaN tudom pdf--be lementeni, kinysomtatni és beadni, elnézést az irasmodomert, elég hiányos a lapim billentyuete.

2020. febr. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!