Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok az érettségi témák amik...

Azok az érettségi témák amik előző évben voltak azok nem lesznek a következő évben?

Figyelt kérdés

Pl ha biológiából előző évben voltak a gombák, fehérjék, szénhidrátok, akkor a következőben az nem lesz? Magyarul becsapos?

2 honapom van felkeszulni bioszbol, tiszta stressz vagyok, főállásban dolgozom és nagyon kevés időm van tanulni. Segítsetek :(((



2020. febr. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem így megy! S alapból mi a konkrét kérdés? (Írásbeliben kb bármi lehet, szóbelit suli adja ki, kivéve ha emeltre mész.)
2020. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, közben találtam egy jó oldalt ami részletesen leirja mi kell. Szobelit elmondtam a tanár hogy mi lesz benne.
2020. febr. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!