Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkuliás vagyok szerintetek?

Diszkalkuliás vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Rákattintottam egy videóra, ahol az volt a kérdés hogy Ha 1,5 tégla 15 Ft, akkor mennyibe kerül 8 tégla.


Nem olvastam el direkt a válaszlehetőségeket, hanem kiszámoltam magamtól, ami egyébként jó lett, de tök sok ideig gondolkodtam rajta.


Az is időbe került amíg rájöttem, h hogyan kéne nekikezdeni, aztán a kiszámolásnál is erőteljesen nézegettem az ujjaimat, és úgy számolgattam.


https://www.youtube.com/watch?v=BcElyL_Xg8k



#matematika #diszkalkulia #hülyevagyokmatekból #ketteslettazérettségimmajdnemmegbuktammindig
2020. febr. 15. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Ha az lennél, az iskolában a tanáraid észrevennék és elküldenének vizsgálatra.
2020. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell kacifántos nevet adni neki, simán csak buta vagy.
2020. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet egyszerűen csak gyengék az értelmi képességeid
2020. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van akinek a humán tárgyak jobban mennek.
2020. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ti mennyi idő alatt tudjátok kiszámolni ezt?
2020. febr. 15. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár mp.

De egyáltalán nem biztos, hogy a tanárod észreveszi és elküld - itt is volt erről egy vita, hogy egy tanártól ez mennyire várható el, és számomra megdöbbentő módon a többség azt mondta, hogy nem. Viszont amíg nappali tagozatos vagy, addig a vizsgálat ingyenes, érdemes utánajárni. Lezárt 12. osztállyal viszont már akkor sem kaphatsz felmentést, ha kifizeted az egyébként 70-80 ezer forintos vizsgálatot.

2020. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok, és valahogy összeszedtem a 2-est még az érettségin, de soha nem értettem, hogy mit csinálok matekórán, mindig csak tippelgettem, és valahogy mindig átmentem.
2020. febr. 15. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

xddxdxxddxdxdxxdxdxdxdxd hát azért ez nem egy atomfizika :D

15/1,5 megakpod,hogy 10ft egy db tégla és beszorzod 8al :D kb 5 másodperc volt

2020. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!