Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Romániai biológia érettségi...

Csuresz kérdése:

Romániai biológia érettségi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én egy végzős székelyföldi diák vagyok egy elméleti líceumban természettudományok-intenzív angol szakon.

Valaki, aki már lerakta az érettségit vagy tájékozottabb ezen a téren, mik a tapasztalatai? Nehéz volt a biosz? Nem a biosz irányában szeretnék tovább tanulni, ezért lennék kíváncsi, hogy kb másfél hónap felkészüléssel elérhetem-e az átmenőt és még egy kicsit ebből a tantárgyból?



2020. febr. 16. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A magyarorszagi érettségihez viszonyítva egy nagy laska!


Ha már tudogatod a tananyagot, rá kell állni az érettségi típusú feladatlapok/előző évek tesztjeinek oldására, mert az egész egy nagy SABLON!

Ha rutinosan oldod már az ilyen teszteket, akkor tuti átmész, és még jó jegyet is kapsz. Hidd el, nem nehéz!

2020. febr. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!