Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségin...

Emelt történelem érettségin mennyire szigorúak szóbelin? Ha kitöltöm beszéddel a 20 percet akkor utána nem kérdezgetnek?

Figyelt kérdés

És igaz hogy egy témakörből kérdezhetnek bármit és arról kell beszélni? Pl a nagyhatamni konfliktusokba beletartozik több minden és azt mondják, hogy beszéljek a 30 éves háborúról? Vagy az összeset el kell mondani?

Nektek hány százalék lett az emelt történelem érettségi összesen?



2020. febr. 18. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyis meg fognak állítani és kérdezni fognak, ha akarnak, ha úgy érzik valami kimaradt.
2020. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáztatótól függ, ajánlanám, hogy olvasgasd a kidolgozott tételekből összeállított könyv legfrissebb kiadását, én is abból készültem fel anno, és elegendőnek bizonyult. Ha jól számoltam, a szóbelim vagy max. pontos lett, vagy egyet vontak le belőle összesen, az írásbelim meg 75%-os lett (ez együttesen 83%-ot adott ki végül).
2020. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rizsázni akarsz, azért úgyse adnak pontot, hiába töltöd ki az időt. Ha meg tanulsz, akkor tudsz felelni a kérdésekre. Az a dolguk, hogy kiderítsék, mit tudsz. Ez nem megúszásra megy.
2020. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 QQRIQ20 ***** válasza:
Üdv! Az előző tanévben érettségiztem,nekem 50/46 pont lett a szóbeli. Nagyon rendes volt a bizottság. Ha jól emlékszem,akkor két kérdést tettek fel a felelet végén. Nem igazán kellett eltérnem a témától, a források sokat segítettek. Összesen 62 % lett.
2020. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!