Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások, hogyan tudnak tanulás...

Mások, hogyan tudnak tanulás mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Hát úgy, fogom magam és egyetem után, az óráim között vagy egy üres napon bemegyek a céghez és dolgozok.

Mi érdekel pontosabban?

2020. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ezt hogy érted? Csak akarás kérdése. Sokan vannam, akik dolgoznak, tanulnak es meg gyereket is nevelnek vagy bármi mást csinálnak
2020. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Hétfő-csütörtök iskolában vannak, péntek-szombat dolgoznak. Elosztják előre a heti rutinba melyik napra mi esik.


Hogy hogyan tudnak minden sulis dolgot bepréselni abba a négy napba, úgy hogy közben órájuk is van, számomra is rejtély.

2020. febr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szak- és órarendfüggő.

Régebben olyan szakra jártam, ahol belefért heti 3*4 óra munka, és nagyon jó volt. Ahova most járok, 2*4 óra fér bele 2 külön helyen, de ezek csak gyakornoki helyek, nem is tudok menni minden héten, sajnos.

Egyik helyen sem állíthattam össze én az órarendet.

2020. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!