Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom elvette a telefonoma...

A tanárom elvette a telefonomat szerintem teljesen szabálytalanul. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Szóval nem adtam be a telefonomat amit be kellett volna adni és amikor már nem volt órám és készülni mentem haza észrevette és EGYBŐL elvette a telefonomat. Valaki tudja, hogy ez szabályos eljárás? Kérem olyan írjon aki vágja ezeket a házirend meg még ilyen genyókat. És olyat mondjon, amit a tanár fejéhez tudok vágni.

#telefon #tanár #házirend #BTK #nagy értékű telefon
2020. febr. 25. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden iskolának egyéni a házirendje, a honlapon valószínűleg fent van.


Szabályosan járt el, mert te nem tartottad be a házirendet.


Visszaadta vagy anélkül mentél haza? Ez fontos infó lenne.

2020. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már rá, hogy esetleg elolvasod az iskolád házirendjét? Mindegyik iskolában más, szóval neked kell utána nézni.

De menj be az igazgatóhoz, és mondd el neki, hogy mi történt.

2020. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem adta vissza. azt mondta menjen be érte anyám de ő meg nem tud se apám. Most azért nem vesznek fel szabit.
2020. febr. 25. 15:36
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Most a tiéd a telefon vagy a szüleidé? Ha az övék, akkor nyilván nekik adja vissza. Vagy írass szüleiddel egy papírt, hogy neked is odaadhatja a tanár.
2020. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az én saját telefonom. Amit én vettem a SAJÁT pénzemből.
2020. febr. 25. 15:39
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
De miért adtad neki oda? Kicsavarta a kezedből, vagy hogy?
2020. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
egyszerűen kivette, nem ellenkeztem.
2020. febr. 25. 15:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tartottad be a szabályokat. Majd a szüleid bemennek délután fogadó órára, vagy szülőire, és megkapod.
2020. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De nekem véget ért a tanítás, nem volt több órám és pont indultam volna haza. Nem telefonoztam, nem csináltam semmit.
2020. febr. 25. 15:46
 10/21 A kérdező kommentje:
azt megteheti?
2020. febr. 25. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!