Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27 évesen kollégiumba költözni...

27 évesen kollégiumba költözni? Nektek vannak ennyivel idősebb kolis társaitok?

Figyelt kérdés

Szívesen mennék egyetemre, de az a szak ami érdekel, csak egy egyetemen indul, az ottani koliban, pedig a legmagasabb komfort fokozatú szobákba is minimum 2 embert raknak, 2 ágyas szobák vannak...


Ezt még ki tudnám fizetni bőven, mert havi 30 ezer alatt van, de albiba már nem tudnék menni egyetem mellett... Elmenne rá az egész megtakarításom.


2020. febr. 27. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Nem egyedül kell albiba laknod. Én is alberletbe vagyok. Külön szoba...havi 30-35 szokott lenni...
2020. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem nem ismerek ennyi idős kollégistát, de egyébként akárki lehet kolis, szóval minden esély megvan rá és teljesen rendben is van. Szerintem nincsen vele probléma, ha téged nem zavar és jól érzed magad kollégistaként. Nekem tök más tapasztalataim vannak a kolival, mint az általános vélekedés (=buli buli hátán, életre szóló barátságok, mindenféle kapcsolatok stb.). Én eddig csak olyan kolikban laktam, amik olyanok voltak, mint valami társasház, szóval mindenki csak úgy szimplán élte az életét, ahogyan akarta. Nekem volt tök jó szobám is, ami kb. olyan volt mint egy kis lakás (ketten egy szobában, saját konyha, saját fürdőszoba). Én személy szerint sosem cserélném le a kolit albérletre csak úgy, mert nekem eddig csak jó tapasztalatom van vele és ár-érték arányban is szerintem sokkal jobb megoldás, mint egy albérlet.
2020. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak, hogy a koliba van olyan, hogy ki kell költöznöd. Akkor hova mész? Na ugye-ugye. Ennyi idősen már nem koliba lennék, hanem albérletbe. Másokkal is lehetsz. Úgy egész olcsó.
2020. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a HÖK -ösök általában 30 évesen költöznek ki
2020. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy kis megnyugvást okozhatok neked, ha most elmondom, hogy az én szobatársam 33 éves. És jövőre is kollégista lesz szóval nincs semmi para. Amúgy meg ha koliban fogsz lakni,nem fognak idősnek nézni, mi is azt hittük első héten hogy szobatársunk 25-26 lehet.
2020. márc. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!