Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. osztályosként kitöltöttem...

10. osztályosként kitöltöttem matematikából a tavalyi érettségi feladatsort és 29 pontot értem el. Szerintetek ez jó vagy rossz eredmény szakközépiskolás létemre?

Figyelt kérdés
Matekból ugyan nem érettségi tananyagot veszünk, mert szakközépiskolás vagyok, teljesen más a tananyag, de a régebbiekből tanultak alapján ki tudtam tölteni hibátlanul pár feladatot. Ahhoz képest, hogy semmilyen érettségi tananyagot nem tanultam egész jó eredményem született (szerintem). Jelenleg matekból 4-5-ös vagyok szakközép iskolában, mert könnyebb tananyagokat veszünk (7.8. osztályos). Ha majd érettségin leszek, akkor természetesen megpróbálok a lehető legjobb passzban kenni és mindenre odafigyelni és koncentrálni.

2020. febr. 27. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem klassz, hogy rákészülsz! Érdemes érettségi előkészítőre is járni majd 12-ben.
2020. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

hát azért 29 pont épp hogy nem bukás, szóval a jótól iszonyatosan messze van... de még van időd rá tanulni

ajánlom a www.mateking.hu oldalt, ott az egész gimis anyagot áttudod venni.

2020. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt nyilván felismered, hogy melyik témakörrel foglalkoztatok már, mit kéne tudni. Add össze ezeknek a feladatoknak a pontszámát, és nézd meg, hogy a 29 ennek hány százaléka, akkor választ kapsz a kérdésedre.
2020. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyetek már ilyen szigorúak szegénnyel... 2. osztályos gimnazistáról van szó, 2,5 évvel az érettségi előtt. Minek kell elvenni a kedvét teljesen feleslegesen? 🤦🏼‍♂️
2020. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem gimnazista vagyok, hanem szakmunkás. Teljesen más tananyagot tanulunk, mint a gimnazisták (könnyebbet).
2020. febr. 27. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy, még van 2 éved. Akkor nem is tervezel érettségizni?
2020. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3 évem van vissza, mert 13.ig van a szakma érettségiig (3 év szakma+ 2 év érettségi).

De, leszeretnék érettségizni, csak ahová járok iskolába, ott senki sem szeretne leérettségizni nappali tagozaton (egyszerűbben: nincs jelentkező), így egy messzebb várost kell válasszak. Ráadásul olyan helyre, ahol senkit és semmit se ismerek.

2020. febr. 28. 06:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálod, csak így tovább!

Bár a kortársaid is így gondolkodnának (szakma, majd érettségi és esetleg egyetem)!

2020. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen korrekt minden irányból közelítve.
2020. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2020. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!