Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnökként végeztem, de...

Gépészmérnökként végeztem, de úgy érzem nem tudok semmit. Hogyan tudnám felhozni a tudásom egy megfelelő szintre?

Figyelt kérdés
Sima középiskolát végeztem (utólag már bánom, egyedül a nyelvtanulás miatt volt hasznos). Az egyetemen azért nyilván ragadt rám valami, de az alaptudásom hiányosnak érzem. Ezt hogyan tudnám bővíteni?

2020. febr. 27. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az anyagokat nem kellő képpen sajátítottad el. Sokszor nem jártál be előadásra. (Sok Egyetemen nem járnak az emberek, mert azt mondják minek? Az pedig hasznos). De, ha be is jártál, akkor se lehet, hogy úgy tanultad meg, hogy maradandó legyen. Csak éppen az aktuális vizsga sikerüljön, utána memóriatörlés.


Én elővenném a jegyzeteket, könyveket és tanulnám azt, amit az egyetemen végeztél.


Fejlődni meg úgytudsz, hogy vagy elmész msc-re és tovább tanulsz vagy elmész dologzni és munka közben tanulod.

2020. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"az alaptudásom hiányosnak érzem." Pontosabban? Milyen területek maradtak ki, milyen szinten? Szakterületeden is igy véled?
2020. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan munkahelyre próbálj menni ahol valami jóérzésű öreg szakitól ellesed a szakmát ( nyilván kell egy kis affinitás )
2020. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!