Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 órás közösségi szolgálat...

Az 50 órás közösségi szolgálatot lehet idős embernél pl szomszéd ott honába teljesíteni és ezt hogy lehet leigazolni mivel ugye neki nincs pecsétje?

Figyelt kérdés

2020. febr. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem lehet hogy gondolsz egyet és segítesz a szomszédodnak. Csak olyan szervezetnél lehet amelyikkel az iskoládnak van szerződése. Viszont ezek között biztosan van olyan amely idős emberek segítésével foglalkozik, hozzájuk tudsz menni. Vagy akár ha találsz egy szimpatikus szervezetet akkor elviszel hozzájuk meg a suliba egy papírt és csináltok egy szerződést.
2020. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szervezetnél lehet. A szomszédod nem az. Iskola is biztos javasol lehetőségeket.. Nézz körül.
2020. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,mert hivatalosan igazoltatni kell. Esetleg menj be a helyi családsegítőbe és kérdezd meg, hogy tudják-e neked igazolni.
2020. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ajánlották ezt az opciót azzal a feltétellel, hogy rokon nem lehet az illető. Még külön rá is kérdeztem, hogy az igazolás akkor hogy lesz meg? Azt mondták, hogy alá kell csak írnia az illetőnek. Én végül nem így csináltam meg az 50 órát, úgyhogy nem tudom, hogy működött volna a gyakorlatban, de a szerződést nálunk pl teljesen letojták, én is olyan helyen dolgoztam, amivel nem volt a sulinak, mikor meg szóltam, hogy kötni kéne, akkor elküldtek, hogy minek, hagyjuk. Meglett végül az érettségim :) szóval ez sulifüggő, ha nálatok szigorúan veszik, akkor erre figyelj, nehogy gond legyen. Bár akkor a kérdéses opció nem nagyon lehetséges neked.
2020. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Száz szónak is egy a vége: a tanárokat kell megkérdezned.
2020. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!