Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyabban...

Hogyan tudnék hatékonyabban tanulni vagy jobban beosztani az időmet?

Figyelt kérdés

Anglisztika szakos vagyok, ami alapvetően nem egy nehéz szak és kevés órám is van ebben a félévben. Viszont valamiért mégis ezt a félévet érzem eddig a legnehezebbnek, nem tudok lépést tartani az anyaggal, mindennel le vagyok maradva és semmi időm nincsen magamra. Orvosisokkal lakom együtt, akik pedig tök jól teljesítenek az egyetemen, eljárnak mindenfelé (buli, sport, társas, mozi stb.) és őszintén soha nem láttam még őket kimerülve, kiakadva, sírva stb... Ehhez képest én olyan vagyok, mint egy élőhalott, szóval valamit biztosan rosszul csinálok, de nem tudom, hogy mit és hogyan kellene változtatnom

Egy héten összesen tíz órám van, ebből hét szeminárium, amikből mindig óráról órára készülni kell. Két előadásom is olyan, hogy jó lenne folyamatosan haladni az anyaggal, mert zh-k lesznek. Viszont mindig annyi mindent kell csinálni, hogy én nem bírom tartani a tempót és igazából nem is látom, hogy mit vagy hogyan kellene átszerveznem.


2020. febr. 28. 14:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!