Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nincs benne...

Hogy lehet hogy nincs benne az órarendemben az egyik tantárgy?

Figyelt kérdés
Levelező szakon vagyok,beiratkozáskor kaptam egy órarendet hogy ezek alapján vegyem fel az óráimat. 11tantárgyból felvettem 8at és az egyik nincs rajta az órarenden.(neptunban nem jelzi az órarendet) De a neptun engedte felvenni a tárgyat. Van olyan levelezőn hogy a csoportba beteszik az anyagot viszont az órát nem tartják meg? Mit csináljak ilyenkor? Adjam le?

2020. febr. 28. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
To-ra kell menni illetve a tárgyakat tanító tanárokhoz vagy a tárgyat meghirdető tanszékhez. Általában ezen 3 részleg között szokták dobálni az embereket azzal az indokkal hogy egyiknek se hatásköre. Próbálkozz meg valamelyiknél.
2020. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!