Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltanátok szakirányt?

Váltanátok szakirányt?

Figyelt kérdés
Második félév végén kellett szakirányt választanunk. Én nyelvészetre szerettem volna menni, viszont végül irodalomra vettek fel. Elkezdtem, mert akkor nem tudtam mást tenni és úgy voltam vele, hogy megpróbáljuk. Most vagyok a negyedik félévemben és nem azt mondom, hogy rossz az irodalom, de a nyelvészetes tárgyaimat jobban szeretem és úgy érzem, hogy jobban érdekelne és talán jobban is menne. Bár nekem úgy tűnik, hogy talán irodalomból könnyebb lenne szakdolgozatot írni. Szóval ez is egy dilemma… Összesen 5 tárgyat kell teljesíteni ezekből, én eddig kettőt csináltam meg az irodalomból és ugyanúgy kettőt kellene bepótolnom a nyelvészetből, ha váltanék.
2020. febr. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan diplomát fogsz kapni, amit használni fogsz, azt nem 5 kurzus alatt fogod megtanulni. Ez alapján nem váltanék.
2020. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha az érdekel jobban?
2020. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!