Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségi jelentkezésnél...

Emelt érettségi jelentkezésnél mennyire lényeges hogy szintemelő vagy kiegészítő érettségit jelöltem-e meg?

Figyelt kérdés
Csak mert Közgazdasági ismeretek-ből akarok emeltezni, amiből két éve csináltam egy közepet. De azóta annyi minden változott, mert akkor még több féle közgazdasági érettségi volt. Szóval abban sem vagyok biztos hogy amiből én tettem közepet, annak az emelt változata-e amire jelentkeztem. Ezáltal nem tudom hogy akkor most kiegészítő vagy szintemelő érettségit csinálok-e, de lényeges ez egyáltalán?

2020. febr. 29. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szintemelőt kellett/ kellett volna bejelölnöd
2020. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idén változtak a szakmai tárgyak, amiből te két éve érettségiztél, az már nincs, így elvileg kiegészítő.

De aki a jelentkezésedet elfogadta, annak kellett volna szólnia, ha nem stimmel. Nem lesz baj belőle, legfeljebb lesz egy kis plusz adminisztráció.

2020. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!