Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli felvételi!? Többi lent

Szóbeli felvételi!? Többi lent

Figyelt kérdés
Túl vagyok az írásbeli felvételin (középiskolai) ami miatt igazán nem izgultam, sokkal inkább izgulok a szóbeli felvételiken. Igazából nem vagyok túlságosan jó a kommunikációban, és úgy izgulok, hogy konkrétan remegek, pedig még pár nap van azért. Nem tudom mi lesz, ha ott fog előttem ülni 3 tanár!? Borzasztóan félek, aki hasonló helyzetben volt/van, mit csináltatok/fogtok csinálni?

2020. febr. 29. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hasonló vagyok, mint te. Még az emberekkel való átlagos kommunikáció is nehezemre megy, nemhogy az ilyen. De rengeteg ilyen lesz az életben, úgyhogy sajnos venni kell egy nagy levegőt és bele vágni. Hidd el, hogy tudod, amit kell, próbálj magabiztosnak tűnni, mert ha annak látszol, akkor egy idő után az agyad is veszi az adást, és tényleg azt fogok kommunikálni a vizsgáztatók felé. Sok sikert!
2020. febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stresszt sok módon le lehet vezetni.

Egy alapos edzés csodákra képes. Vannak légzőgyakorlatok is.

Pl.: orron át nagyon lassan beszívni a levegőt, bent tartani amíg csak bírod, majd nagyon lassan szintén orron át kiengedni. Lehet ismételni. Elég jó nyugtató.

Segíthet még, ha kisterpeszben állva felemeled mindkét kezed a magasba, a fejedet is felszeged és így maradsz, figyelve az egyenletes levegő vételekre.

De keress rá a neten, rengeteg jó módszer van. Jógázhatsz is.

2020. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!