Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Nagyon megijedtem!

Mit tehetnek? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
Az történt, hogy meg szerettem volna nézni az egyik gimnáziumban, hogy mikor megyek szóbelizni. Viszont nem tudtam pontosan az oktatási azonosítómat, a szüleim pedig nem voltak otthon. Én meg persze nem tudok várni 2 órát még, hogy megtudjam, hogy egyáltalán behívtak-e. Ezért elkezdtem egy másik suli oldaláról próbálgatni az oktatási azonosítókat, mert oda tudtam, hogy behívtak. De körülbelül az 5-6 próbálkozásnál azt írta ki a gimi oldala, hogy megvan az ön ip címe, meg hogy írjak emailt az iskolának, mert hogy mások adatait akartam megszerezni. Most ez mi??

2020. febr. 29. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Egy automatikus válasz a honlaptól. Valószínűleg nem az állt benne, hogy azért írj az iskolának, mert megpróbáltad mások adatait megszerezni. Ha más nem volt a levélben, nem kell foglalkoznod vele.
2020. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh köszönöm a választ, azt hittem fel fognak jelenteni meg ilyesmi, pénteken történt, azóta minden leforgott már a szemem előtt..
2020. márc. 1. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer volt úgy hogy beléptem egy olyan DarkOrbit-os accba amin volt egy csomó előfozetés de nem volt kifizetve vagy nem tudom (nem az enyém volt egy oldalról szedtem) kiírta hogy vagy 250.000 forinttal tartozom és hogy rögzítette az ip-met, kiléptem a kariból és nem történt semmi :)
2020. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!