Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Deákosok szerintetek...

Senkitseerdekel kérdése:

Szegedi Deákosok szerintetek mégri a matek-angol szakra menni?

Figyelt kérdés
A spec angolra akarnák menni,viszont központira csak 55pontom lett,hozott pontom max,viszont a szóbelim úgy érzem szörnyű lett.Mivel,így valószínű nem vesznek fel ezért gondolkoztam rajta,hogy a matek-angol megéri-e.Mármint ott is elég jól tanítják az angolt?Mert főképp az angol miatt akarok a Deákba menni

2020. márc. 3. 23:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Megéri*
2020. márc. 4. 00:13
 2/2 anonim válasza:
Ez attol fugg mennyire vagy jo matekbol valamint hogy a matek felvetelid hany pontos lett. En tavaly matek angolra akartam menni de a matek felvetelim valami pocsek lett igy a human mellett dontottem. Egyebkent neked is ajanlani tudom a human szakot ilyen masodik lehetosegnek mert nalunk az idegen nyelvet is emelt oraban tanitjak. A matekosokrol nem tudom sokat de azt hoszem nekik is annyi nyelvorajuk van mint nekunk
2020. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!