Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van olyan, aki...

Rajtam kívül van olyan, aki azért érettségizik emelt szinten matekból, mert idén kötelező egy emelt?

Figyelt kérdés
És azon kívül, mi várható nagyjából az idei emelt matek érettségin? Tudom, erre kérdésre nem igazán lehet szűk választ adni, meg hogy "nézzem át az előző évi feladatokat" ami már mégtortent. De számítható valamiféle enyhülés amitt, h esetleg egyesek ra lesznek kényszerülve arra h emeltet írjanak?
2020. márc. 5. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyhülés biztos nem lesz. Nem kötelező matekból menni szerintem a legtöbben valami könnyebbet választanak. Pl nyelvek vagy történelem
2020. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van 2-3 osztàlytársam, akik matekból emelteznek. Ha nem lenne kötelező akkor csak közepeznének.

Egyetértek az előzővel, nagyon sokan törit választották, vagy a nyelveket. Matekot csak az aki infóra, mérnökire. Nem lesz könnyebb, mint az előző évesek.

2020. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aaa f@$zom akkor lőttek mindennek. Azért köszönöm
2020. márc. 5. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele:/
2020. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát haver, részvétem neked is.
2020. márc. 7. 09:05
 6/8 anonim válasza:

Öcsém...!

Miért pont matekból írsz emeltet :D

Eszembe nem jutna matekolni többet a kelleténél :D

Amúgy szerintem k nagyot fogunk szívni az idén...

Tartsuk életben ezt a kérdést, és dicsekedjünk el, h hanyast kaptunk, oks ? :D

Amúgy mentek tovább ti is ? (Ezek szerint)

Azért hajrá srácok!

2020. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erdekes lesz ez igy most az biztos :D De ki tudja, lehet pont emiatt lesznek konnyebbek a feladatsorok
2020. márc. 20. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Na. Ja. 2020-ban föciből emelteztem, kb az egyik legnehezebb volt az az előtti évekhez viszonyítva.
2022. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!