Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom az iskolát, depis...

WarrenG kérdése:

Utálom az iskolát, depis vagyok egész nap, szüleimet nem érdeklik, minden nap síró görcsöm van. Sok a felesleges tanulni való, a tanárok is nagyon gonoszak. A testnevelést is utálom, öreg tanár. Szorongok egész nap. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 20:18
 1/4 anonim válasza:
95%

Én is pont így vagyok vele.

Az iskola kötelező, az neked sem lenne jó ha egész nap otthon ülnél és semmit nem csinálnál! Menj el orovoshoz mondd meg neki, és kérd meg szépen hogy írjon ki egy hétre hogy ki pihend magad.

Pihenj, kapcsolódj ki, ne gondolj a rosszra es szedj MagneB6-ot , sportolj vagy edzz egy kicsit otthon. Szedd össze magad.

És utánna probáld élvezni az iskolát , érezd jól magad, barátkozz !

Vagy fordulj pszihologushoz hogy segitsen!

Nem rossz indulatból irtam, fel a fejjel minden rendben lesz hidd el!!

Hàny éves vagy?

2020. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Iskolapszichológus?
2020. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele 11. tavaszán és 12. őszén. Aztán már erőt adott, hogy "mindjárt" vége. Pedig jó suli volt, de úgy tűnik, túl voltam terhelve (napi 8 órák), utáltam az egész monotonitását.

Meg kell acéloznod magad és túltenni magad rajta! Napról napra. (Ha ki tudod íratni magad pár napra, az is sokat segít. Én kaptam szülői igazolást, ha nagyon kivoltam, mert kiváló tanulmányi eredmény mellett az anyám tudta, hogy nem élek vissza a helyzettel, ritkán kértem rá.)

2020. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is pont így voltam erre szerintem nincs megoldás.

Nagyon jól tanultam, osztályelső voltam, de ha ki akartam magam íratni akkor a szüleim kiabáltak, és ha még valamit mondtam miután leüvöltöttek akkor büntetést kaptam. Én is nagyon túl voltam terhelve de ha nem akartam plusz körre menni akkor megint büntetést kaptam.

2021. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!