Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE PSZK, vagy más egyetem,...

BGE PSZK, vagy más egyetem, aki önköltségesről átkerült államira mennyi kredittel és milyen jegyekkel sikerült neki?

Figyelt kérdés

Leginkább a bge érdekelne mert máshol kevesebb kredit egy tárgy vagy ilyesmi. Nem újra felvételizni fogok, hanem az átsorolásban bízok.

Ha az egy évben 75 kreditet teljesítek, amiben minden kötelező benne van, 4-es átlaggal akkor van esélyem?



2020. márc. 6. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ, hogy hány állami hely szabadul fel, mennyit sorolnak át fizetősre. Mindig a legjobb átlagúnak lesz esélye a várakozók közül.
2020. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is, csak arra lennék kíváncsi hogy ezek a “legjobbak” vajon milyen átlagúak:D
2020. márc. 6. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék csak sajnos ezt a végső összesített eredményt a kérelmezők nem tudják..., ami szvsz nem korrekt. Egyedül a megüresedett helyek száma látható. 8 hely üresedett meg most is, akárcsak tavaly (47 államis van). Tehát 2 év alatt már 16 kiesett.. Olyan jó érzés, hogy én önköltséges diákként jobban bírom az egyetemet, mint a volt ösztöndíjasok. 😏 Van egy érzésem, hogy ez a 16 hely üresen marad végig. Ha most elsős vagy, több esélyed van a kedvező állami helyek száma miatt. 😉 Amúgy nekem annyira nem fontos ez az ösztöndíj, de ha valaki nagyon akarja, akkor inkább az újra felvit válassza, mivel a ponthatár sokkal megbízhatóbb, egyszerűbb és nyomon követhető. Nyelvvizsga, OKJ, emelt, van bőven lehetőség. Voltak, akik 1 év után újra felvételiztek és most már államisok ugyanazon a szakon, de átsorolt hallgatóval sajnos még nem találkoztam. Amúgy már nagyon kezdek kételkedni, hogy ez is csak egy mese/becsapás, mivel érdekes cikkek vannak a neten a BGE pénzes botrányairól. Ami logikus, mivel az önköltséges hallgatóknak nem kell tanulmányi és szociális ösztöndíjat fizetni, így ez költséghatékony. Nekem most nagyon jó átlagom lett, négy feletti...., de nem sikerült. Neked, hogy sikerült, kérdező? 😄
2020. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!