Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem járok be tesire és...

Ha nem járok be tesire és letiltanak, az hatással lesz a következőkre?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, hogy kicsit túlvállaltam a napomat így a tesivel, viszont leadni már nem tudom. Ha nem járok be, és letiltanak róla, akkor az beleszámít a következő tanulmányi ösztöndíjba? Illetve, ha a félévem nem sikerülne túl fényesen, lehet ez egy olyan tényező, ami csak megerősíti, hogy önköltségesre átrakjanak? Csak azért kérdezem mivel 0 kredit, és jó lenne tudni mi van, ha letiltanak róla

2020. márc. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
add oda a Deák-igazolványod a tanárnak, aztán meg van oldva
2020. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 0 kredit, nem számít bele a korrigált kreditindexbe, hisze az jegy*kredit, de mivel 0 kredit, bármit csinálsz, 0 lesz az eredmény, akkor is ha kitűnőre teljesíted. Így nem tud beleszámítani a sem tanulmányi ösztöndíjba, sem az államin maradáshoz szükséges 36 kreditbe se.
2020. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik egyetemen tanulsz, de a BMEn most küldtek ki egy hírlevelet, hogy a vírusra való tekintettel, ha te veszélyeztetett vagy vagy olyannal laksz együtt aki az.

(Pl.: nagymama, újszülött, krónikus beteg stb...)


Akkor nem kötelező bejárnod az egyetemre olyan órákra ahol katalógust tartanak.


Csak előtte jelezni kell ezt az egyetemen neptunon kérvényen keresztűl vagy valami ilyesmit írtak.


Meg hogy nem kérik számon az idokodat. Azaz akár ki is találhatod hogy nagyszülőkkel laksz vagy hogy neked van valamilyen krónikus betegséged. Pl.: Krónikus arcüreggyulladás, ami miatt nem kockáztatnál.


Így megkapod a jelenlétet anélkül, hogy bemennél.


Legalábbis ha BMEs vagy, meg a levélből plusz egy tanár magyarázatából nekem ez jött le.

2020. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!