Iskolai halasztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bejáró vagyok busszal kb 45 perc mire beérek. És elaludtam ma reggel 8:45 re keltem...

Mivel nincs igazolásom így igazolatlan az első 2 óra tuti... Ezért már nem mennék be. Osztálytársaim NAGYON BUNKÓK velem mert nem cigizek és nem iszok energiaitalt ezért ki vagyok közösítve... Biztos belémkötnének hogy mért nem voltam első 2 órán. Orvosnál voltam múlthét csütörtökön mert fájt a szívem. (amúgy szívbeteg vagyok ezért nem iszok energiaitalt vagy szívok cigit. Meg amúgy sem)


Biztosra venném hogy szüleim leszidnának emiatt mert későn keltem.


Mit tegyek, Tudtok ajánlani valamit ez esetben


Trollokat most ne kérlek nem jó kedvemben vagyok.



2020. márc. 9. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, holnap be mész és mondod a tanárodnak hogy be aludtál, vagy be mész az orvoshoz és mondod hogy nem tudtál iskolába menni. Anyukának is elmondhatod ír egy szülői igazolást.
2020. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj! Egy feladatod volt ma, időben felkelni! Aki 8:45-kor kel fel, az NEM HIVATKOZHAT SEMMIRE! ennyire senki nem lehet lusta! Kifogások, kifogások! Kifogások!


Hibáztál! Viseld a következményeit! Kemény világban élünk! Ha nem vagy apex predator, akkor senki vagy! És most védtelenül hagytad magad! Ezt a mai világban senki sem engedheti meg magának!


És ez nem trollkodás! Ez a valóság!

2020. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!