Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvin egy egyetem...

Ha a felvin egy egyetem állami és önköltséges ponthatára ugyanaz, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem indult valamelyik formája a képzésnek vagy miért? Jelen esetben a Corvinus gazdaságinformatika szakja érdekelne a tavalyi évre vonatkozóan :D

[link]



2020. márc. 10. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi rossz példát mondtam :D nem ennél láttam hanem az Óbudai gazdinfón. A lényeg ugyan az
2020. márc. 10. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés. Ritka, de van ilyen.
2020. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem indul egy szak, akkor nem húznak rá pontot.
2020. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen véletlen egybeesés. De indul, mert ha nem indulna, nem lenne rá pont húzva. Olyan is elő szokott fordulni, önktg magasabb, mint az állami. Úgy lehet, hogy pl vkinek elfogynak a támogatott félévei, szóval csak oda mehet. Vagy van, aki egyáltalán nem akar államira menni.
2020. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!