Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor idén a nyári szünet el...

Akkor idén a nyári szünet el fog maradni igaz? Mi lesz az érettségizőkkel?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem maradna el a nyári szünet, mert most sem szünet van, megy minden tovább, csak online távoktatásban. Ha feloldják, akkor szerintem visszamegyünk év végén és vizsgákat írunk az elmúlt hetek anyagából. Azt nem gondolnám, hogy nyáron dolgoznánk le ezeket a heteket, vagy ha mégis, akkor sem egész végig járnánk be.

Az érettségi semmiképpen nem marad el, az ugyanúgy meg lesz tartva, maximum csúszik valamennyit.

2020. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, hogy elmarad. Egyik egyetem honlapján már kiírták, hogy meghosszabbították a félévet aug 31-ig , hogy meg lehessenek tartva a gyakorlatok is. Kellemetlen, ha elmarad a nyári szünet bárhol, bármelyik iskolában, de inkább, minthogy mindenki neadjisten ágynak dőljön.
2020. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Bár, lehet, hogy tényleg nem marad el; mert az első is nagyon jó gondolatot írt. Tehát, hogyha meg tudják oldani mindenhol távoktatásban, akkor az tök jó. Viszont nemtom, hogy pl ha valaki nagyon szegény, tehát mindenhol van-e számítógép internetkapcsolattal, pl szegény családokban is tehát, szóval hogy ott tudná e folyamatosan nyomon követni a tananyagot ilyen formán minden gyerek otthonról. Ja de mondjuk azt mondták, hogy postán is lehet.
2020. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!