Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban fogja befolyásolni az érettségi eredményeket az oktatási szünet? Jobbak vagy rosszabbak lesznek idén az átlagok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon minimálisan rosszabbak lesznek az eredmények.


Aki eddig is rendesen készült, az ezután is tudni fog, hiszen nem a tanár hanem a diák tanulja meg az anyagot.

2020. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mivel az utolsó kb.két hónap gyakorlatilag csak az ismétlésről és a tételekről szól, szerintem tanári közreműködés nélkül is fel lehet rá készülni. Nem ezeken a heteken fog múlni a sikeressége, hanem az elmúlt éveken.
2020. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az évben nagyon könnyű érettségit fognak összeállítani így egy picivel jobb országos eredményt várok, mint tavaly.
2020. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálunk az utolsó hónapokban vettünk csomó mindent matekból, és pont az ismétlés számított sokat. Az érettségik össze vannak már rakva nem?
2020. márc. 14. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én úgy tudtam, hogy az érettségi feladatsorokból több van, és sorsolják hogy melyik melyik legyen a végleged
2020. márc. 14. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem széthúzóbbak lesznek az eredmények. Mert aki tanulni AKAR, az érettségi előtt csak nyer vele, hogy igény szerint oszthatja be az idejét. De sokan úgy fogják fel, mint egy véget nem érő kocsmatúrát - ők sz*vni fognak (de meg is érdemlik)
2020. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszolóknak. Igazából véleményem szerint még egy jó tanuló is el tud csúszni. Sokkal jobb az iskola fix keretei között tanulni. Hát ez van. Lesz ami lesz. Láttam volt már kérdésben is de remélem az érettségi nem marad el.
2020. márc. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!