Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szükségem! Munkafüzet megoldókulcsokra lenne szükségem, de nem tudom, hol keressem. Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
7.-8.-os biológia, illetve kémia munkafüzet megoldókulcsra lenne szükségem, az óráimra való felkészülés egyszerűsítése érdekében. Ha valaki tud segíteni, kérem válaszoljon!

2020. márc. 14. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Pedagógus vagy, és nem tudod önállóan megoldani a gyerekek munkafüzeti feladatait? Akkor vagy veled, vagy a feladatokal valami nagy baj van.

Szerintem amihez a megoldókulcsra lenne szükséged, azt ne add fel a gyerekenek. Esetleg szorgalmi feladatként, egy ötösért, és legalább te is tanulsz valamit.

2020. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Én magam is meg tudom oldani a feladatokat, de mint írtam, a megoldókulcsok jelentősen megkönnyítenék a munkámat.

2020. márc. 15. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha megírnád, hogy melyik 7-8-os könyvekre lenne szükséged!


Szerző(k), (pontos)cím, kiadó...

2020. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezekre a munkafüzetekre lenne szükségem:


Kémia 7.:

[link]


Kémia 8.: [link]


Biológia 7.: [link]


Biológia 8.: [link]

2020. márc. 17. 09:39
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Milyen szakos vagy?
2020. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biológia és kémia szakos vagyok.
2020. márc. 20. 11:27
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Bocs, de akkor ezeket a feladatokat lazán meg kellene tudnod oldani.
2020. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd vissza a "beszélgetést"!
2020. márc. 21. 11:58
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Elolvastam. Ha tényleg szakos vagy, akkor ez egyrészt a készülésben is hasznos, másrészt pedig akkora időnyereséget nem okoz.
2020. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!