Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye bezárták az iskolákat...

Ugysemtudodmeg kérdése:

Ugye bezárták az iskolákat de, digitális tanítás lesz. AKkor nyáron nem kell bemenni?

Figyelt kérdés

#Általános iskolákról #beszélek.
2020. márc. 15. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
de
2020. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
59%
Ha elmúlik a vész, és újra nyitnak, akkor igen. Ha ez nyáron lesz, akkor nyáron.
2020. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg augusztusra tolódik ki, véget ér a tanév és kezdődik a következő. A labormérések, gyakorlati órák és vizsgáztatás előreláthatóan a nyáron fog lezajlani, közben pedig megy ez a förmedvény (DT)!


Tanárként nem buli a digitális tanítás, 118db emailt kaptam az első 2 napban, tegnap hajnali 3-ra válaszoltam meg mindet, de már ismételten van 31db.

Időközben kiderült, hogy papíron szabin voltam, közben még a szombatomat is erre pazaroltam.


Kérdező a nyarad attól függ, hogy hol tanulsz, vannak-e laboralkalmaid, gyakorlati óráid, folyamatos számonkérésű, vagy vizsgás a tantárgyad.


Nálunk a tervezet az volt, hogy a folyamatos számonkérésű tantárgyak esetén tartunk majd órát és 2 rövidített tartalmú ZH eredményére kapnak jegyet. Erről ki is értesítettem mindenkit, majd még aznap este jött az újabb infó, hogy csak vizsga lesz, ezt szintén körbeküldtem.

Reggelre viszont ismét változott a helyzet tartunk órát nyáron és vizsgáznak belőle augusztusban...


Ismét körlevél, de már csak annyi, hogy 3-4 naponta figyeljék az egyetemi honlapot!


Összegezve senki nem tud semmit, sőt van olyan vezető, aki most továbbította csak a 4-5 nappal korábbi fejleményeket, melyek már akkor sem voltak érvényben...

2020. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Akk akik általánosba járnak azoknak is be kell járni?
2020. márc. 15. 11:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit értetlen vagyok :D
2020. márc. 15. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy még senki nem tudja, mi lesz és hogyan :)
2020. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
mi azt a választ kaptuk, hogy azon dolgoznak hogy ne kelljen bemenni nyáron. (általános iskola)
2020. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
43%
Kérdező,a kérdésed az iskolákra vagy az egyetemekre vonatkozik?
2020. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az általánosra csak nem írtam oda.
2020. márc. 15. 15:33
 10/10 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
87%
Ha a sima sulira gondolsz ott NEM kell bemenni nyáron,ezért lesz távoktatás szünet helyett.
2020. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!