Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit pattog mindenki a koronaví...

Mit pattog mindenki a koronavíruson? Már miért tartana hónapokig, szerintem egy hét múlva már semmi nem lesz belőle. Erre bezáratják az egyetemeket, iskolákat, holott a fertőzöttek száma alig 30. Azt hiszem elment az ország vezetőinek az esze.

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"Már miért tartana hónapokig, szerintem egy hét múlva már semmi nem lesz belőle."


Teljesen igazad van. Olaszországban is lement egy hét alatt.

2020. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Jó lenne, ha így lenne, de nem valószínű.
2020. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Még akkor se menne le egy hét alatt, ha szigorú karantént vezetnének be.

Nézd meg olaszokat, a legjobb példa. Ugyanis a kormányunk ugyanúgy késve reagál le mindent, mint ők. Kb. ugyanazt a protokollt követik. Még a Magyar Orvosi Kamara szakmai véleménye se érdekli őket. :/

2020. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Troll
2020. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Ajánlom elolvasása:


[link]


Illetve egy videó, nagyon jól elmondja, miért kellenek ezek az intézkedések:


[link]

2020. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már miért lenne troll kérdés?? Nézd meg ma 2 fertőzött, holnap lehet egyse... Mehet mindenki dolgozni és tanulni.
2020. márc. 15. 19:34
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha senkit nem teszteltünk, senki nem lesz beteg. Ha senki nem beteg, nincs járvány.


Nyilván van járvány. Csak nagyon keveset teszteltünk, ezért ilyen kevés a fertőzöttek száma.

2020. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
1 hét múlva? kb. 10-20 fertőzöttről tudunk, ha minden igaz és még csak most kezdett beindulni. Én egyáltalán nem pánikolok, mert nem én vagyok a célcsoport, de elég egyértelmű, hogy nem azért zárták be pl. az orvosi egyetemet, mert pihengetni akartak otthon.
2020. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
az ilyen emberek mentalítása miatt terjed egyre jobban a vírus
2020. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pedig már hónapok óta próbálom pozitív irányba terelni a mentalitásom. Akár hiszed akár nem, már sokat fejlődött.. de még mindig van hová. :)
2020. márc. 15. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!