Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írásban megértem az angolt....

Ha írásban megértem az angolt. Szóban is könnyedén állítok össze szavakat? Vagy írásban?

Figyelt kérdés

Már kezd kialakulni. Már van amit megértek.

A kérdésem:

Magamtól is tudni fogok mondatokat össze állítani szóban 'smint írásban?


2020. márc. 16. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Először magyarul tanulj meg fogalmazni! Meg olyan szó, hogy "smint" a magyar nyelvben nincs.
2020. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyaránt-ot akartam azzal a 'smint= ugysmint. Vagy nem tudom. Igen magyarban sem vagyok jó. De az mit számít,ha külföldön tervezek élni. Meg a kérdésre válaszoljatok ha lehet. Thx
2020. márc. 16. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg a saját anyanyelvedet nem tudod rendesen, addig kizárt, hogy más nyelvet meg tudj rendesen tanulni.

De ettöl eltekintve még mindig nem érthetö, mit akarsz kérdezni!

2020. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell minden egyes szót tudnom magyarul és nem mindenki tud mindig szépen fogalmazni. Lehet gáz,de vannak nálam is rosszabb szinten,akiknek nincs mentális próblémaja velem ellen tétben. Na mind1.

A kérdés ha nem érthető,bár már mind1: ha írásba megértem az angolt. Akkor magamtól is tudok majd szóban mondatokat alkotni?! Bár ez is elég hülye kérdésnek hangzik. De én azt érzem,hogy ezt a kettő nem feltétlenül függ össze.


(De érzem marha nagy hülyeség)

2020. márc. 16. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ha érted az angol szövegeket, és megtanultad a szükséges szavakat, nyelvtant, akkor össze tudsz állítnai mondatokat.

Az írott nyelv megértése egész más dolog, mint a hallás utáni szövegértés, az sokkal nehezebb.

Ha csak olvasni tudod az angolt, írásban esetleg tudsz kommunikálni, de beszélni csak akkor, ha direkt azt gyakorlod.

Még akkor is problémás a folyamatos beszéd, ha hmegérted amit mondanak.

2020. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!