Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Török...

Tothluca1312 kérdése:

Mi a véleményetek a Török Ignácba Gimnáziumról? (Gödöllő). Illetve szerintetek bejuthatok, mert az ideiglenes rangsoron vagyok!?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*36.
2020. márc. 17. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnézheted, hogy az egyes osztályokba az utolsó két évben hányadikok voltak az utolsó bejutók.


A németre necces, a többi osztályba bekerülsz.

2020. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


2018-ban ballagtam onnan. Az iskolát nagyon szerettem, nagyon jó szívvel emlékszem vissza az ott töltött 4 évemre. Az oktatás minősége nagyon jó, két nyelvvizsgával jöttem el a gimiből. A tanárok lelkiismeretesek, jól oktatnak, szeretik is a munkájukat (persze, nem tanított mindenki, de ez mind igaz az összes általam ismert tanárra). A közösség osztályfüggő, de a tanárok igyekeznek nem csak tanárok maradni: a szalagavató osztálytáncon és a gólyatáncon szinte kivétel nélkül táncolnak az ofők is. Karácsonykor mindig énekel nekünk az énekkar+tanári kar, van Sport-nap, Egészség-nap, az 5.-eseknek Alvilágjárás. Nagyon fontosnak tartom azt is, hogy az érettségi évében ott segítettek minket, ahol csak tudtak. Hajtottak, ösztönöztek minket, rengeteg segítséget nyújtottak a tételekhez. Komolyan mondom, a végzős év volt a legszebb nekem, nagyon sok emberi gesztusokat kaptunk a tanároktól. Az írásbeli érettségik napján az adott napokon mindig bejött az a tanár, aki tanította az adott tárgyat, és hoztak csokit, adtak még pár hasznos tanácsot, és sok sikert kívántak. Utána végigülték kinn a vizsgát, fenn nézték a könyvtárban a gépeken a feladatsorokat, majd miután végeztünk, jöttek elénk, és érdeklődtek. Nekem ezek mind nagyon jól estek.

Az oktatás minőségét is mutatja, hogy csont nélkül bekerültem az általam vágyott egyetemi szakra, ahová többszörös a túljelentkezés. Sok cserekapcsolata van a giminek, lehet menni Hollandiába, Olaszországba, Németországba például. Minden évben van külföldi utazási lehetőség még ezen felül például Londonba. Fixen lehet menni minden évben Bécsbe a karácsonyi vásárra (én kétszer is voltam). Nagyon jó az elhelyezkedése, közel a busz, a hév, a vonat, és a városközpont szívében van eleve. Minden évben számos színházi darabra lehet menni a sulival.

Teljesen nyugodt szívvel tudom ajánlani a Törököt, én nagyon örülök, hogy anno ezt a gimit választottam! :)

2020. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!