Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az áprilisi...

Szerintetek az áprilisi nyelvvizsgák illetve a most induló okj képzések elhalasztódnak a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Még nem kaptam semmilyen értesítőt de mivel az egyetemek is bezártak, gondoltam elég valószínű, hogy a fent említettek is elhalasztódnak. Majd ráírok az érintett intézményekre is, de gondoltam hátha itt van valakinek valami infója erről.
2020. márc. 17. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Origó oldalán fent van, hogy nem tartja meg a nyelvvizsgát. Én nem kaptam erről értesítést egyébként. Szóval emiatt picit neheztelek is rájuk.. egy e-mailt dobhattak volna arról, hogy “hé, bocsi már, de nem tudjuk megtartani a nyelvvizsgát” ..

A dexam egyébként megtartja az áprilisit elvileg. .

2020. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LanguageCert májusig nem szervez, szerintem a többinél is kb így lesz
2020. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ECL-re jelentkeztem, most látom, hogy az áprilisi vizsga át lesz rakva.. remek.
2020. márc. 17. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy lesz ez. Nekem az érettségihez kellene a nyelvvizsga...
2020. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom, hogy lesz ez. Nekem az érettségihez kellene a nyelvvizsga..."

Jó eséllyel az érettségi is tolódik.

2020. márc. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, minden esetre nagyon jó lenne ha kitolnák a határidőket időbelileg.
2020. márc. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!