Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a digitális oktatásról? Nálatok működik? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

#Digtális oktatás
2020. márc. 17. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb hogy van, mintha nem lenne.

Ebből a kettő, inkább egy napból még csak annyi jött le, hogy küldik ezerrel a feladatokat, nehezebb, mintha órán kéne őket megoldani, rosszabb, mert magamnak kell beosztani az időmet, de itthon elcsábulok és inkább nem csinálom.


Nagyon rá kell vennem magamat, mert nemsokára itt az érettségi, magamért dolgozom...


Jelenleg még nem volt skypeos órám, google classroomot használunk, én életképesnek ítélem a rendszert, a tanárok igyekeznek, egyeztetnek velünk, abszolút rugalmasak.

2020. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak előnyei és hátrányai is.


Örülök, mert így be tudom jobban osztani az időmet, mikor tanulhatok, nem vagyok fáradt, nyugodtabb vagyok, de hiányzik az osztályközösség, a pár jó fej tanár, illetve azért itthon közel nincs akkora akaratom leülni tanulni :D

Az sem éppen a legjobb, hogy ahány tanár, annyi megoldás.. valaki a Krétát akarja használni, osztályfőnökünk létrehozott Google Clashroom-on egy osztályt, oda küldi az angolos dolgokat a csoportunknak.. történelem tanárunk valszeg email-be fogja küldeni a dolgokat, össze-vissza van az egész még. Mi javasoltuk a Discord-ot, mert azt is rendesen testre lehet szabni, fájlokat lehet feltölteni, igaz nem erre a célra van elsődlegesen, de erre is remekül használható. És tanároknak sem lenne olyan nehéz elsajátítani.

2020. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Krétát,Google Classroomot használtuk valamint a Zoom-ot.Eddig működött mindegyik,tanulunk tovább,számonkérések is lesznek.Ezt is jó,hogy kipróbáljul,nekem eddig szimpatikus.
2020. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még nem rázódtak bele a tanárok, a tévében meg látom, hogy minden tele van a diákokkal (meg másokkal): gyilkolnak mindenkit a vírus terjesztésével az agyatlanok, akiknek jók a jegyeik, de erkölcsileg egy nagy nulla mind.


Sokkal hamarabb kellett volna kötelező jelleggel digitalizálni az oktatást legalább részben, akkor most az egészet át tudnánk rá állítani tényleg egyik napról a másikra. De így még hetekig fog tartani, mire tényleg beindul, nem csak az a néhány tanár csinálja, akinek máris vannak nagyon is jó ötletei, addig viszont a vírus terjed vidáman...

2020. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4


hol van teli minden diákokkal?


Én az utcán kb. alig látok fiatalt, boltok, piac, buszok, utcák stb. teli vannak idősekkel.


Én fiatal vagyok, de én is ha kimozdulok vagy boltba megyek (a nagymamám helyett is), vagy a kutyánkat viszem sétáltatni.

2020. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!