Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van most értelme...

Szerintetek van most értelme beiratkozni E-learning-alapú KRESZ tanfolyamra?

Figyelt kérdés
A koronavírus miatt kérdezem. Van, aki szerint sehova nem érdemes eljárni, senkivel nem érdemes érintkezni, de még távlatokban sem érdemes tervezni addig, amíg nem létezik valamilyen ellenanyag. Mások szerint fel van fújva a koronavírus körüli téma, és sokkal inkább a média pánikkeltéséről van szó. A dolgok mostani állása mellett ti hogy állnátok hozzá a dologhoz? Megvárnátok, amíg lefolyik a járvány és az akörüli pánikroham, és inkább mondjuk 1-2 év múlva kezdnétek el a beiratkozást? (ha sürgősen szükség is lenne rá)

#KRESZ #E-leraning #vezetés-oktatás
2020. márc. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Vizsgázni nem tudom, hogy mennénk el.

Engednék-e stb.

2020. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tegnap kezdtem el :D
2020. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el. Én majdnem eljutottam a KRESZ vizsgáim, de pont akkor jöttek a korlátozás, viszont minden határidőt 3 hónappal meghosszabbítottak. Eleve 90 nap van a 60 órás tananyag elvégzésére (véleményem szerint addig nem húzódnak el a korlátozás), és az e-tanfolyam kezdetét követő 9 hónapon belül kell elmenned vizsgázni. Bár nem tudom tudnál-e oktatásra jelentkezni, mert az én autósiskolám jelenleg zárva tart.
2020. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért, telefonról írok.
2020. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!