Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná küldeni az...

Valaki el tudná küldeni az informatika középszintű érettségi feladatokat elkészítve? (word, ppt, excel, access)

Figyelt kérdés

Informatika faktos vagyok, de csak azért vettem fel mert kötelező volt valamit választani. Van emelt angol és német érettségim már, így ez nekem nem lenne fontos (nem is érettségizek belőle) és nem ebbe az irányba szeretnék továbbtanulni. De a tanár ugyanúgy küldi most távoktatásban az elkészítendő érettségi feladatsorokat és nem látom így értelmét a többi fontosabb érettségi tárgyra való készülés mellett csinálgatni.

Nagyon hálás lenék ha el tudná küldeni ezeket valaki aki már megcsinálta. Az eheti feladatom a 2017-es októberi közép szintű elkészítése.



2020. márc. 19. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Feleségül ne vegyünk?
2020. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Középszinten azért nem egy agysebészet ezeket megcsinálni. Ha minden nap megcsinálnál egy feladatrészt még időd is maradna.
2020. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!