Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok, hogy zajlik az online...

Diákok, hogy zajlik az online rajzórátok?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, nincs gyerekem. Kíváncsi vagyok, hogy a rajzórátok hogy zajlik, mivel nekem ez volt az egyik kedvenc tantárgyam

2020. márc. 19. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alsós hugomék a hétre azt kapták hogy rajzolják le a napirendjuket órarend szerűen, 1 hetet kapnak rá, és akkor le kell fényképezni és elküldeni a megadott email címre ha készen van.
2020. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kétoldaluragasztó válasza:
Én 8.os vagyok,és eddig nem kaptunk semmi feladatot vagy utasítást hogy kéne rajzolnunk.
2020. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én részben ezt tanulom.(művészeti)

Tanárom leírja a feladatot facebookon közös csoportba,képekkel demostrálja mit is vár el kb.

Rákövetkező órán konzultálunk, osztályzunk

2020. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk a tanár leszed Pinterestről pár fotót és egy hét alatt azt meg kell azt csinálni, majd utána elküldeni neki lefotózta az e-mail címére.
2020. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!