Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki földrajzan?

Segítene valaki földrajzan?

Figyelt kérdés

- Miért szorul védelemre az EU élelmiszeripara? Mi a következménye ennek a politikának?

- Milyen lehetőségeket teremt számodra a belső határok megszűnése?



2020. márc. 20. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első kérdésben nem szeretnék okoskodni, de nekem olyasmi jutott eszembe, hogy nyilván gazdaságilag elsősorban az a jó, ha helyi termelőket és európai árukat fogyasztunk és részesítünk előnyben.


A második kérdéssel kapcsolatban meg olyan úton indulnék el, hogy egyrészt az utazás könnyebb, nem kell útlevél, nem állnak le ellenőrizni mindenhol, szabadon vihetsz át bármit (nyilván nem 10 000 karton illegál cigit, de érted), rendelhetsz bármelyik eu országból bármit, nem lesz rajta óriási vámadó, stb.


De szerintem várj még, mert nem vagyok szakértő :D Más hátha kijavít, mondd jobbakat.

2020. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!