Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2020/21-es évre...

Szerintetek 2020/21-es évre duális képzésre lesz-e lehetőség egyetemistáknak? Koronavírus miatt

Figyelt kérdés

Egy barátom mondta, hogy valószínű nem lesz. Mivel sok munkanélküli ember lesz és ők fogják kitölteni a cégeknél az erre fent tartott helyeket. Vagy egy másik nézőpont, hogy sok cég csődbe megy vagy anyagilag megszorul.

Mi a véleményetek erről, illetve arról hogy most áprilisba kéne lenni a céges kiválasztásnak. Én most fogok érettségizni, ha lesz egyáltalán.



2020. márc. 20. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy nem fog menni. Az én lányom éppen benne van, ő attól tart, hogy felbontják a szerződést. Turizmus-vendéglátás szakon tanul, szállodával áll szerződésben, jelenleg nem is tud menni gyakorlatra. Reménykedünk, hogy a vizsgaidőszakra rendeződik annyira a helyzet, hogy már mehet és a nyarat is végig tudja csinálni.

Próbálj az egyetemen érdeklődni, hátha tudnak valami tájékoztatást adni, hogy mi várható.

2020. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. márc. 22. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: tegnap és ma kapta az üzenetet a lányom: felbontják a szerződést. Ma beszélt az egyetemen a felelős tanárral, következő évben náluk nem indul duális képzés.
2020. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a frissítést!

Akkor valószínüleg egy vidéki egyetemen sem fog indulni...

2020. márc. 24. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán az sem mindegy, hogy milyen területről van szó. Van, ahol talán kevésbé áll le az élet, bár tény, hogy home office-ban nem lehet gyakornokoskodni.

Rákérdezni megéri azért, hátha...

2020. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Siemensnél lesz idén is duális képzés, én szeptemberben kezdek.
2020. jún. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!