Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme volt bezárni az...

Mi értelme volt bezárni az iskolákat, ha a diákok egész nap kint csavarognak, esténként meg buliznak egyet valamelyiküknél?

Figyelt kérdés
Ezt akármikor meg lehetett volna tenni, hiszen a vírus korlátozásában nem segít, inkább csak kaptak egy hosszú nyáriszünetet.

2020. márc. 21. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Leglaább nem 400 diák van egy légtérbe összezárva. Így csak az értelmi fogyatékosok mászkálnak ki, ami kb. pár százaléka lehet
2020. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Ezt én is tudni szeretném, hogy végzős egyetemistaként miért kell hosszabb ideig itthon maradnom, csak azért mert a gimisek, általános iskolások szrnak bele ebbe az egészbe...

Egyébként segít a korlátozásban, olyan módon, ha ténylegesen a diákok nem mászkálnának, akkor egyszerre, egy időben kevesebben lennének betegek, ezért a kórházak eltudják látni a betegeket.

De egyébként az idősek is kint vannak, akiket meg érint, engem ez is bosszant. És ezért egyre hátrébb tolódik a nyelvvizsgám, a vizsgaidőszakom és az államvizsgám... na meg a felvételim. Én lennék a leghálásabb a diáktársaimnak, ha lenne egy kis felelősségérzetük...

2020. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Így legalább csak az ő bajuk (meg azoké, akik majd miattuk nem kapnak ellátást, ha kapacitáshiány lesz).

De van egy normális réteg, aki otthon marad (illetve a szülő normális, és nem engedi el)

Előző: az egyetemeken aztán végképp indokolt (nálunk a hallgatók 70%-a külföldi)


Nekem is kellemetlen, de én mégis inkább attól félek, hogy idejekorán "visszaküldenek", és megfertőzöm a szüleimet:( - Mivel a szüleim nem járnak ki, ha megfertőződnek, tiszta sor, hogy tőlem kapták el, és mindketten veszélyeztetettek.

2020. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Mutasson már valaki egyetlen fotót csapatokban bóklászó, osztályszinten házibulizó középiskolásokról...

Mert ezen rugózni könnyű, csak nincs alátámasztva.

2020. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A 18 év alattiak többnyire nem bújják a médiát, sokszor azt se tudják mi történik körülöttük, a szüleiknek kellene rájuk parancsolni, de ahhoz oda kellene figyelni rájuk (ez viszont a mai szülőkre nem jellemző).
2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Lehet sokan azóta is bejárnak suliba? :D
2020. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

4-es válaszolónak:

[link]


Ez a cikk arról ír fotóval, hogy a Margit-szigeten hogy bandáznak az emberek.

2020. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: valóban, itt emberekről van szó, nem specifikusan diákokról.

Nekem ezzel volt bajom.

2020. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már aki. Én eddig csak kenyérért mentem ki a kapun. :D (12.-es vagyok)
2020. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Jön vissza a tél holnap, és marad pár napig-hétig. Akkor majd nem mászkálnak ki.
2020. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!