Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárok a jelenlegi...

Magántanárok a jelenlegi helyzetben oktatnak az otthonukban? Fogadják a magántanulókat?

Figyelt kérdés
Budapesten? Megyeszékhelyeken? Kisebb városokban?

2020. márc. 22. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én tegnap voltam magántanárnál. (Kisebb város, Alföldön)
2020. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nagyon kell most a pénz. Ezért én mint magántanár járok a tanítványokhoz.
2020. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon nagy felelőtlenség egy magántanártól, ha bárkit odahív magához! ugyanis a vírus a legtöbb esetben tünetmentesen van jelen és tömeges fertőzéshez vezethet! Ha a hatóság visszakeresi/visszafejti a terjedési rádiuszt és eljutnak a tanárhoz, akár ejnye-bejnye is lehet a vége - mondjuk adóhatóság rákukkant a számlaadási dolgaira, bevételeire!
2020. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
A mai világban, amikor 100+ szoftver áll rendelkezésre, hang, kép, monitorkép megosztással, szerintem ez mérhetetlen nagy felelőtlenség.
2020. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Holnap mennék spanyolra és nem mondta a tanárom, hogy ne menjek.

4. Hiába van 100 szoftver, teljesen más személyesen tanulni. nem tudom, te tanítasz, tanulsz-e így és tapasztaltad-e már a különbségeket, hátrányokat. Én tanultam online, sokkal nehezebb figyelni.

2020. márc. 22. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, tanultam és tanítok is így. Van diákom, akinek webkamerája sincs, 6 hónapig tanultunk úgy skype-on, hogy sosem láttam az arcát. Végül nyelvvizsgázott sikerrel. Szerintem mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Nyilván vannak fokozatok, hogy a legjobb és hogy kevésbé, de amikor emberek százezrei betegszenek meg és családtagok halálával szórakozunk, akkor mégiscsak jobb lenne használni az alternatív eszközöket, nem gondolod? Van egy fontossági sorrend az életben, és az emberélet fontosabb, mint a kényelem.
2020. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De gondolom, de eddig csak arról volt szó, hogy a nagyobb tömegeket kerüljük és fertőtlenítsünk. Étterembe, hasonló helyre be se megyek. Ha többen lennénk a csoportban, nyilván nem mennék. De itt még sorba se kell ülni mint pl. a fodrásznál vagy valahol.

Felőlem lehet igazad, de mondom, ilyenről nem szóltak, hogy ezt se, azért is tettem fel a kérdést. (És feltettem, tehát nem is mondtam azt, hogy engem aztán nem érdekel. Csak akkor már legyen egyértelmű a tájékoztatás.)

2020. márc. 22. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Tegyük fel van heti 25 órája. Van, aki tömegközlekedéssel megy oda, van, aki kocsival a szüleivel, vagy egyedül. Heti 25 ember ül azon a széken, ahol te is, ő pedig mindegyikkel ül ott 1.5-2 órát. Ez ennyi.
2020. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!