Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy egyre...

Csak én érzem úgy, hogy egyre szemtelenebbek a házi feladat-kuncsorgók?

Figyelt kérdés
Múlt héten még: légy szíves, segítsetek, KÖSZÖNÖM!. Ma meg csak úgy odadobja a kérdést, aztán annyi....
2020. márc. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem kötelező válaszolnod.

Egy barátnőm nagymamája már 40 éve is szó nélkül letette a telefont, ha az unoka bármelyik ismerőse nem kifogástalan udvariassággal, "kezit csókolom, XY vagyok és Juliskával szeretnék beszélni" szöveggel jelentkezett be.

2020. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Amíg rendbe folyt az oktatás alig volt házi feladat kérdés!Meg az a baj , hogy azok maradnak hátrányban akiknek tényleg kéne a segítség ! Mert most "brahiból" mindenki(elnézést nem mindenki ) itt akarja megoldani (megoldatni ) a házi feladatát !!
2020. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Az èn kedvenceim azok akik olyanban kèrnek segìtsèget hogy: fogalmazd meg mi a vèlemènyed erről meg arról a témàról. Vagy amikor odaírjàk a kérdést és utàna azt, hogy levezetéssel kéne neki. Se egy köszönöm, se egy próbàlkozàs, hogy làssuk foglalkozott vele és azt, hogy meddig jutott.
2020. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb mikor olyan kérdéseket írnak ki, amikre két kattintással választ kaphatnának a Google használatával, de ehhez is lusták.
2020. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!