Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki le tudná írni az alapvető homológ sorok halmazállapotait?

Gondolok itt arra, hogy C x - ig légnemű, y - ig folyékony. Standard körülmények között. A függvénytáblázatban csak kiragadott példák vannak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kémia, szerves kémia, CH, szénhidrogén, homológ sor

márc. 26. 14:14  Privát üzenet  

A válasz

C1-C4-ig azaz a butánig gáz halmazállapotú.

C5-től azaz a pentántól folyékony halmazállapotú.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 16:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok írni konfigot 130ezer körül? Alapvető dolgokra kéne netezés, filmnézés és kitartson egy jó darabig és ha lehet ne legyenek benne gagyi alkatrészek
Tudnátok nekem az alábbiakon kívül írni még alapvető etiketteket és illemtudásokat fiatal-idős illetve férfi-nő (+párkapcsolati) vonatkozásban?
Szeretnék sokat németül beszélni, hogy ezzel is gyakoroljam a kiejtést, Tudnátok írni nekem értelmes alapvető német mondatokat? Lent
Ma jön hozzám egy koreai ismerősöm, szeretnék ilyen alapvető kérdéseket/mondatokat megtanulni koreaiul. Esetleg tudnátok írni párat?
Hogyan lehet színes betűvel írni shakes and fidgeten? és mik az alapvető tudnivalók a játékról?
Nemrég kezdtem el a League of Legends nevü játékot és eléggé béna vagyok még. Le tudnátok írni az alapvető tudnivalókat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!