Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A távoktatás miatt a Teams...

A távoktatás miatt a Teams rendszert kell használnom, de a laptop mikrofonja nem működik. Zoomon tökéletes, ha kipróbálom a beállításoknál a gépen, érzékeli a hangot. Ez mitől lehetséges? Úgy jelzi, hogy be van kapcsolva.

Figyelt kérdés
Már minden lehetséges beállítást megpróbáltam, de nem működik a mikrofon. Nyelvi szakra járok, a szemináriumokon muszáj beszélnem. A telefon folyamatosan kilép a rendszerből, ezért kellene valahogy a mikrofonnak a gépen működnie.

2020. márc. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Teams-en szerintem kicsit félrevezető a dolog, nem jelzi rendesen. Ha úgy van próbáld meg akkor "kikapcsolni" és úgy hátha.

Vagy még esetleg a jogosultsági beállításait nézd meg, mert lehet nincs joga használni a mikrofont.

2020. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet, hogy ez lesz a probléma. A jogosultságra hozzáférést hol tudom megnézni?
2020. márc. 27. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Startmenü, gépház, adatvédelem, bal szélső menüben mikrofon, ott megkeresed az alkalmazást.
2020. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Teams-ben lehetőség van úgy értekezletet indítani, hogy a résztvevők alapértelmezésben lenémítva kapcsolódnak be. Sőt, egyes résztvevők egyenként némíthatók, az ő oldalukon alkalmazott beállításoktól függetlenül.


Érdemes lenne rákérdezni a többieknél, náluk működik-e a mikrofon, illetve megkérni az oktatót, nézze meg, nem némított-e le véletlenül.

2020. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!