Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vagyonőr oktatás/vizsga megy...

Vagyonőr oktatás/vizsga megy a vírus idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy megy, és megy-e egyáltalán a Személy- és Vagyonőrök oktatása és vizsgáztatása a koronavírus idején? Most hogy minden zár stb. Megy vmi online tanfolyam, vagy van? Aki épp csinálja mit tapasztal, hogy zajlik? Nekem megvan, de az öcsémnek kéne elvégeznie, de nem tudom, hogy most ebben a speckó helyzetben hogyan működik.



2020. márc. 30. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Távoktatásban hogyan tanulnád meg pl az önvédelmi fogásokat?
2020. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyik baratomnak fel eve inteztem a vizsgajat 110k volt, be se ment, 1 het mulva vizsga, válaszokat megkapta, s kapta a papirt. Nem az onvedelmi fogasok erdekelnek, am sem ernek semmit kb, ezt exrendorkent mondom, hanem h egy ilyet le lehet-e zavarni mostansag. Illetve, hogy megy-e tanfolyam. De ha nem tudsz rola semmmit minek irsz kotekedni.
2020. márc. 31. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Vizsga csak a járvány után lesz, itt azt írják [link]
2020. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Távoktatas van. Es majd vmikor a vizsga
2020. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) ment a zöld
2020. ápr. 9. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:

1-esnek új válasz: Nagyon egyszerű, mivel nem is oktatnak ilyen képzésen önvédelmi fogásokat. Majd most hogy 2 éves lesz minden OKJ lehet, hogy fognak, de eddig nem oktattak, szóval még1x ha nem tudsz róla semmit minek okoskodsz.

Egyébként OKTÁVnál amire jelentkeztem 2019 szeptemberében tanfolyam el is indult...2020 júniusában. Csak nemtom mire vártunk mikor ígyis csak 6an vagyunk rajta, de thx oktáv hogy tosztak szólni, hogy sosem indul kb, nehoyg elkezdjek másikat, mondták nemsokára indul, ne kezdjek másikat aha. Na m1 addig elütöttem mással az időt, aztán elindult végül ez is. Jó cucc egyébként, ajánlom, kár hogy így szívattak előtte.

2020. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!