Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz kötelező...

Szakdolgozathoz kötelező kutatást, kérdőívet végezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április végéig kellene befejezzem a szakdolgozatom, melyben egy cég marketing tevékenységeit mutatom be.

Én ehhez semmiféle kutatást nem végeztem és kérdőívet sem csináltam. Amiket eddig leírtam azt mind már leírt folyóiratok, cikkek, könyvek segítségével írtam le.

Kérdőív nélkül is tudok rá jó jegyet kapni?



2020. márc. 31. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ezt kérdezd meg attól, akivel konzultalnod kell

Az ő válasza azért biztosabb, mintha itt válaszol valaki valamit

2020. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én témámhoz nem kellett. Kérdezd meg a konzulenst.
2020. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát az a helyzet, hogy sajnos sikerült egy olyan konzulenst választanom, aki még csak nem is válaszol... Egyedül az nyugtat ebben, hogy nem vagyok ebben egyedül, mert még rajtam kívül 4 másik embernek nem válaszol. Most ugye a járvány miatt eleve nem is lehetséges a személyes konzultáció, így nem tudom mit kéne tennem. Igazából jól állok a szakdogával, mert már a minimum követelmény(karakter, oldal) 80%-át megírtam, és még bőven írok.

Azért kérdezem ezt most itt, mert talán itt kapok némi használható választ. :)

2020. márc. 31. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan koordinator a tanszeken, aki a szakdolgozatokert felelos?
2020. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 2. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert már nem tudnád kitöltetni az elegendő mennyiségű kérdőívet, pláne nem kielemezni.
2020. ápr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzulenst kérdezd meg. Corvinuson szinte biztos, hogy visszadobnák azt a szakdogát, amelyben nincs saját kutatás. Ennek persze nem kell kérdőívnek lennie, lehet mélyinterjú, fókuszcsoport, esetelemzés, kísérlet stb. Hajrá :)
2020. ápr. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!