Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanultátok online a...

Hogy tanultátok online a Kreszt az E-learning keretein belül? Átolvastátok egyszer, aztán megcsináltátok a modulzáró tesztet? Esetleg jegyzeteltetek közben? Könyvet vettetek mellé?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mellette gyakoroltam is a krezteszt.net oldalon. Volt ami első olvasásra a fejembe ment, volt amire több idő kellett. Nem jegyzeteltem. Elég érthető. Addig nem is enged tovább míg megfelelő százalékban nem teljesítetted a modulzárót. Minden modul után addig csináltam, míg tovább nem engedett. Aztán a végén a szintvizsga (vagy nemtudom már hogy hívták) előtt mégegyszer megcsináltam a kis modulzárókat. A végén pedig minden szintvizsgát mégegyszer. A vizsga előtt pedig a megmaradt órákat gyakorlásra használtam fel. Meg is lett az eredménye. Elsőre átmentem 75/74 ponttal.
2020. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2,5 hét alatt mentem rajta végig, minden nap csináltam több órán keresztül, aztán megkértem a vizsga időpontok, és a vizsgáig átmentem rajta még egyszer, de akkor már jegyzetet is írtam belőle, a maradék időben pedig napi minimum egyszer àtolvastam a jegyzetet. Elsőre meglett. Könyvet nem vettem.
2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!