Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha főtantárgyakból tételezzük...

Ha főtantárgyakból tételezzük fel, hogy kettesre érettségizek (valószínűleg jobb lesz), de biológiából és kémiából 90 százalék felett teljesítek (emelt) akkor van még esélyem bekerülni Semmelweisre?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont kalkulátorral számold ki! Amúgy ha egy emelt kémiát megtudsz írni 90% fölé, akkor nehogy már töriből, matekból, magyarból kettest írj, ha nem tanulsz rá kb semmit, a közepet akkor is meg lehet írni 3-as,4-esre. De itt amúgy sem a jegy, hanem a % számít.
2020. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzál ezzel ! Engem 83-83% emelt- biológia kémiával nem vettek fel az állatorvosira mert az érettségi átlagom csak 75% volt ! Őszinte leszek 90% feletti eredményt nagyon nehéz elérni !! Főleg biológiából ! Sajtgyártás-Gleccserek olvadása-Másodlagos szikesedés és társai ( Egy SE gyógyszerész hallgató)
2020. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 - igen, kiszámoltam, úgy 460 pontom lenne.. de oda van írva, hogy nem hivatalos. Nyilván nem a kettesre hajtok, ezért is írtam, hogy valószínűleg jobb lesz:) köszönöm a válaszod!
2020. ápr. 1. 15:10
 4/4 A kérdező kommentje:
2 - szintén köszönöm szépen !
2020. ápr. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!