Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még mindig nem értem mi lesz...

Még mindig nem értem mi lesz a szakmai májusi vizsgákkal, szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 1. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhalasztják bizonytalan ideig. Amikor javul a helyzet (a kormány visszavonja a vészhelyzet státuszt, akkor döntenek, hogy mikor legyen)
2020. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2020. ápr. 1. 20:35
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem halasztják el a vizsgát akkor hogy fogják megtartani?Úgy néz ki,hogy nállunk nem halasztják el.
2020. ápr. 2. 10:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Változott már valami a vizsgák megtartásával kapcsolatban?
2020. ápr. 23. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk még mindig nem szóltak, pedig 15.-én lenne a vizsga (szóbeli). Azt se tudjuk, hogy tanuljunk vagy nem. (Felnőttoktatás, esti tagozat)

Vizsgaremekünk is lenne, de azt lehetetlen kivitelezni, mivel az üzletek zárva... De még erről sem nyilatkozott a sulink.

2020. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És te mit gondolsz?
2020. ápr. 24. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy-két oldalon olvastam, hogy van egy olyan kérvény vagy mi, miszerint a szóbelit nem, de a gyakorlati vizsgát meg kell tartani még májusban. És az évvégi jegyek + gyakszi alapján osztályoznának. Viszont ez sem hivatalos még.


Nekünk amúgy szinte lehetetlen a vizsga kivitelezése, mert dekoratőrként üzlet kirakatját kellene berendeznünk, de az üzletek zárva és így nincs idő kivitelezni 15.ig....


Ma volt az évzárás a sulinkban, de még erről sem kaptunk semmi hírt, nemhogy a vizsgáról. Mintha eltűntek volna a tanárok :D

(5. voltam)

2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha,értelek.Most kering egy javaslat a neten,ami szerint meg lehet tartani a vizsgákat az érettségi után,a gyakorlati vizsgákat pedig még májusban vagy valami ilyesmi.De ezt a kormány még nem fogadta el,csak jövő héten derül ki,hogy elfogadja-e ezt a javaslatot a kormány vagy se.Szerinted hogy lesz?
2020. ápr. 25. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, tegnap este (24.én) a nive.hu oldalán kiírták, h mi a helyzet.

Nekem szerencsére így nam lesz semmilyen vizsga, csak a jegyek alapján fognak leosztályozni, és az kerül a bizibe :)

(Ma reggel ezt a sulink is megerősítette.)

2020. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!