Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a kémia emelt érettségi...

Milyen a kémia emelt érettségi? Hol lehetne az emelt kísérleteket végig gyakorolni?

Figyelt kérdés
2016-ban érettségiztem, most pedig kémiából kéne érettségiznem. Hogy működik az emeleten a szóbeli? A kísérleteket hol tudnám begyakorolni? Nagyon nehezek? Egyedül készülnék, viszont az egyetemen eddig is kémiával foglalkoztam, szerintem fel tudnék az érettségire is készülni, több mint egy évem lenne még! Meg van a mozaikos 11-12-es összefoglaló és Villányi ötösöm lesz feladatgyűjteménye. Ha jól megtanulom ebből a 300 oldalas könyvből az elméletet + végigcsinálom a Villányis könyvet, akkor sikerem lehet? Nagyon szorgalmas vagyok és időm is lenne készülni.

2020. ápr. 2. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég nehéz az emelt kémia érettségi talán a szóbeli rész egy kicsit könnyebb (főleg ha jó vizsgabizottságot fogsz ki) Szoktak kijelölni iskolát ahol lehet gyakorolni a kísérleteket Pl Debrecenben a Vegyipari
2020. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!